Duben 2011

Opět se stěhuji

19. dubna 2011 v 13:10 | Nikol Hlávková |  Deníček
Ahoj děcka. Opět se stěhuji. Více v článku zde. Jinak toto je můj nový blog tedy si mě Sb prosím přidejte.

Užívám si života dokud jsem mladá

17. dubna 2011 v 11:36 | Nikol Hlávková |  Deníček
Ahoj děcka. Včera jsme s kamarádkou byli za kamarádama. Nejprve jsme byli na hřišti, protože kamarád (prý) nestíhal tak nebyl doma. Teda pořádně jsme se tam vyřádili a pak kolem půl šesté jsme zamířili do obchodu pro jídlo a pak zkusit to ještě za kámošem jestli není doma. Nebyl doma, ale za barákem jsme potkali kamarády takže to i dobře dopadlo. Doma byl, až když jsme byli na cestě domů. Byl to, ale nakonec skvělý den. Dneska jsem hlídala ségru. Chvílama se teda celkem dost smála a pak pásla koníčky. Jak jí to šlo. Taky dneska hodlám poklízet a ještě přidám fotky ze včerejška takže se máte na co těšit. Mějte se hezky.
Vaše Nikol

Louka

16. dubna 2011 v 7:16 | Nikol Hlávková |  Fotoalbum
Na to, že je to vyfocené za jízdy tak podle mě povedené foto.

Hledat se vyplatí

15. dubna 2011 v 21:08 | Nikol Hlávková
Ahoj děcka. Tak dnes jsem došla domů. Švihla aktovku za dveře a valila na nádraží. Nasedla na autobus a směr →Radostín← za miláčkem. Řeknu vám v autobuse byla taková nuda, že jsem do sebe nacpala několik žvýkaček a pak skřoupala nějaké bonbóny co mi dala ségra. Oběd jsem ani nejedla, protože nebyl čas. Nejprve jsme s Fildou byli na zastávce a pak jsme přešli na druhou zastávku, kde bylo plno známých. Byl to skvělý den, už se těším, až s ním zase budu. Nikdy jsem nebyla zamilovaná tak jako teď. Zítra opět plány takže se těším. Mějte se hezky.
Vaše Nikol

První krok ke kráse

12. dubna 2011 v 19:57 | Nikol Hlávková
Myslíš si, že jsi ošklivá, ale chceš to změnit? Říkáš si, že to změnit nelze, ale to se sprostě pleteš! Každá z nás může být krásná. A dnes tě seznámím s prvním krokem ke kráse. Nebude to moc jednoduché, ale nadruhou stranu to nebude zase těžké. Chceš-li být krásná musíš mít ráda sama sebe. Věřit si a nebát se. Budeš-li se stále bát, nevěřit si a stydět se nemáš šanci dostat se dále. Zkus si třeba stoupnout před zrcadlo a něco pěkného si říct. Něco co tě nakopne a zvedne sebevědomí. Obdivuješ nějakou slavnou herečku, protože je moc krásná? Na vnějšek je sice moc pěkná, ale více méně pouze díky makeupu, drahých oblečků a šperků. Ostatní, ale nezajímá jen vnějšek, ale především vnitřek tvé osobnosti. Avšak to neznamená, že se o sebe nebudeš starat. Avšak o tom jak by jsi se měla o sebe starat se dozvíš v dalších článcích. Neboj se, nestyď se a věř si, protože každá jsme krásná.

Pod dohledem růžového prasátka

11. dubna 2011 v 17:38 | Nikol Hlávková |  Deníček
Ahoj děcka. Dneska jsem nešla do kroužku, protože nám odpadl, takže zabíjím čas jiným způsobem než je takový to lá lá lá. Sedím pod přísným dohledem růžového prasátka u počítače. Kouká na mě jako by ode mě něco vyžadovalo. Ale má smůlu nic nemám. Čím dál víc jsem nenažranější. Dnes jsem snědla oběd a hned po obědě jsem si dala toust, pudink a oplatku. Asi si dneska něco ukuchtím, protože mám na něco chuť. Nemyslete si, že to bude něco briliantního. Pouze něco s vajíčky, jelikož nic jinýho skoro neumím. A když, už chci dělat něco jinýho tak na to nejsou doma suroviny. A co dnes ve škole? Opět sranda. Hlavně v tělocviku a hudebce. V hudebce jsem seděla s kamarádem, takže jsme dělali jak koni. Místo zpěvu jsme si povídali a smáli se a nakonec jsme kousek té písničky vyrepovali. Přemýšlíme i o videu. K tomu včerejšku. Dopadlo to všechno v pohodě. Tu velmi těžkou písničku jsme nakonec nezpívali, takže bomba. Vystoupení jsme si všichni užili. Hlavně nakonci ty čtyři plný stolečky jídla. Jak já to jídlo miluji, ale ne tolik jako mého přítele♥. Cestou nazpět jsem usnula a jak jsem se probudila tak jsem nafotila pár fotek krajiny za jízdy. Nejpovedenější se tu co nejdříve objeví. K té show co jsem vám slíbila. Nebudu tam hrát sama, ale s kamarádem. Už máme promyšlený i o čem budeme povídat a děj máme ze čtvrt hotový. Mějte se hezky.
Vaše Nikol

Držte mi palečky

10. dubna 2011 v 6:44 | Nikol Hlávková |  Deníček
Dobré ráno všem. Dneska je těžký den. Jedeme do Krahulčí, kde budeme vystupovat se Žďáráčkem. Pro ty co neví, tak budeme zpívat. Bude to těžký jelikož zpíváme hrozně těžkou písničku s velmi vysokými tóny a já chvílama kašlu a chraptím. Ještě k tomu mě dnes strašně bolelo břicho tak mám strach, aby se mě ta bolest zase nevrátila. Vstávala jsem velmi brzy, protože jedeme, už ráno kolem desáté a vracíme se kolem sedmé. Vidím to tak, že v pondělí budu v hodině spinkat. Mějte se hezky a držte mi palečky.
Vaše Nikol

První článek, první slova

9. dubna 2011 v 7:32 | Nikol Hlávková |  Deníček
Ahoj děcka. Jak, už mnozí víte tak toto je můj nový blog. Založila jsem si nový, protože ten druhý mi, už neseděl. Hlavně ta přezdívka u přihlašování. Ale myslím, že to vůbec nevadí, protože na tomto blogu to rozjedu a doufám, že se vám tu bude líbit tak jako na tom starém. Můžete tu najít některé rubriky co byli na starém blogu, ale taky tu přibyde něco nového. Jako třeba Show co mám v plánu natočit. Ale potřebuji vymyslet téma na, které bych mohla povídat a název té Show. Mějte se hezky.
Vaše Nikol